Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Masalta – визнаний у всьому світі виробник легкого будівельного обладнання. Компанія розпочала свою діяльність ще у 1996 році з виробництва ріжучих сегментів для фрезерувальних машин.
Того ж року під брендом Масальта було виготовлено першу віброплиту. Згодом, асортимент розширився до ручних віброкатків та машин для затирання бетону.
На сьогодні Masalta виготовляє широкий спектр різноманітного будівельного обладнання для роботи з бетоном та кам’яною кладкою, що задовольняє потреби навіть найвибагливіших клієнтів.


Масальта – це:

 

Надійне обладнання

Сучасний ергономічний дизайн

Доступна ціна
 

Швидка поставка запасних частин та витратних матеріалів

Експорт продукції в більш ніж 60 країн світу

Повний сервісний супровід
 

Виробничі потужності

Виробничі потужності компанії  MASALTA розміщуються в містах Хефей і Вуксі (Китай).
Загальна площа: понад 30 000 м2
Карта виробничих потужностей


Інноваційні технології

Компанія МАСАЛТА самостійно розробляє нові технології підвищення якості продукції. Також переалельно з цим вдосконалюються вже існуючі моделі завдяки досвіду виробництва та сучасним німецьким технологіям. Розробка нових продуктів проводиться німецькими інженерами, які співпрацюють з такими компаніями як Wacker та Weber.

weber wacker

Партнерські стосунки

Масальта – офіційний партнер відомих світових брендів, таких як Honda, Robin-Subaru, Lombargini, Hatz. Саме вони постачають внутрішні деталі, вузли, а також двигуни.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.